Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów grzejników jednak najpopularniejszymi są grzejniki panelowe, pozwalające zachować optymalny kompromis między estetyką a wydajnością konstrukcji. Pozwalają szybko ogrzać pomieszczenie i są dostępne w bardzo zróżnicowanych wymiarach. Fabryka Stelrad produkuje na nowoczesnych liniach zarówno klasyczne modele Compact i Novello jak i te dla klientów szukających form bardziej dizajnerskich. Grzejnik, który nie tylko grzeje, ale jest także estetycznym dodatkiem to wymóg udanej aranżacji wnętrz. Różnorodność rozmiarów i kolorów powoduje, że podczas projektowania instalacji grzewczej nie musimy rezygnować z jej oryginalnego wyglądu. Na tle klasycznych modeli wyróżnia się designerska seria grzejników Planar i Planar Style z gładkim przednim panelem dekoracyjnym. Ciekawe wzornictwo i nietypowa forma spowodują, że będą one nietuzinkowym elementem dekoracji w każdym domu.
Uzupełnieniem modeli Planar jest seria Vertex Plan i Style - grzejniki pionowe doskonale wpasowujące się do pomieszczeń o dużych przeszkleniach w których pozostaje bardzo niewiele miejsca na umieszczenie grzejników.
Dzięki optymalnym proporcjom ogrzewania promiennikowego i konwekcyjnego grzejniki Stelrad zapewniają komfortowy rozkład temperatur w pomieszczeniach. Wybór grzejników Stelrad jest wynikiem korzystnej ceny za jednostkę mocy grzewczej, wysokiej sprawności i wytrzymałości grzejników oraz wieloletniej gwarancji.
Grzejniki Stelrad doskonale współpracują z wszystkimi systemami instalacji zarówno tymi tradycyjnymi stalowymi jak i miedzianymi, z rur wielowarstwowych czy też PCV.
W ofercie są również specjalne modele renowacyjne Reno Compact do zastąpienia grzejników żeliwnych.